Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu
Dane teleadresowe firmy
  Menu
Strona główna
Ogłoszenia
Patron szkoły
Historia szkoły
Poczet sztandarowy
O szkole
Nasze sukcesy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Ochrona danych osobowych
Deklaracja dostępności
Plan lekcji
Konsultacje dla uczniów
i rodziców

  Dokumenty
Dokumenty szkolne
Dokumenty Sam. Ucz.
Dokumenty Rady Rodz.
  Rekrutacja
Informacje o rekrutacji
  Informacje
"Ćwiczyć każdy może"
"Przyjaciel Szkoły"
"Szkoła współpracy"
"Dla uczniów"
"Dla rodziców"
"Filmy uczniów"
"Prace uczniów"
"Innowacje"
  Pomoc pedagogiczna-psychologiczna
Pedagog-informacje
"Zasady higieny"
"Dla rodziców"

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023 / 2024


„Wybiła już godzina. Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna” takimi słowami witaliśmy się 04 września na rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2023/2024. Uczniowie naszej szkoły pod koniec wakacji już przygotowywali się do uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego, pod kierownictwem p. Anny Bałon, p. Elżbiety Lesiuk, p. Joanny Jezior. Pięknymi wierszami pieśniami witali wszystkich w szkolnych murach. Nie zapomnieli wspomnieć również o tym, że wrzesień nie zawsze kojarzy się z babim latem, dojrzewającymi kasztanami, nie zapominamy o tym co wydarzyło się 01 września 1939, kiedy to uczniowie nie doczekali się spotkań z przyjaciółmi ze szkolnej ławy.


Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele, z wielką radością witamy Was na początku nowego roku szkolnego 2023/2024! To czas pełen emocji, nadziei i oczekiwań na nowe doświadczenia, naukę i przyjaźnie. Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzimy wspaniały czas, pełen wyzwań i sukcesów na polu edukacyjnym.


W tym roku szkolnym czekają na nas liczne inicjatywy, projekty edukacyjne i wydarzenia kulturalne. Będziemy wspólnie odkrywać, uczyć się i rozwijać Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły, do korzystania z jej bogatej oferty oraz do tworzenia pozytywnego środowiska, w którym każdy będzie mógł się rozwijać i doskonalić.


Jesteśmy przekonani, że ten rok szkolny przyniesie nam wszystkim wiele radosnych chwil, nowych osiągnięć i sukcesów. Razem możemy zdziałać wiele wspaniałych rzeczy!


D.Z.

[Rozmiar: 7120 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]

[Rozmiar: 2984 bajtów]